رئیس جدید آبفای شهری بجستان معرفی شد.

طی مراسمی و بدون اطلاع و حضور اصحاب رسانه؛ مسئول آب و فاضلاب شهر بجستان تودیع و رئیس جدید این اداره معرفی شد.
این مراسم که با حضور اسماعیلیان مدیر عامل و رییس هیئت مدیره آبفا شهری استان خراسان رضوی ، نماینده شهرستان و فرماندار برگزار شد از زحمات کسروی تجلیل شد و دانشوری به عنوان رئیس جدید آبفای شهری بجستان معرفی شد.
لازم به ذکر است دانشوری مسئولیت آب و فاضلاب بخش یونسی را تا کنون به عهده داشته است.

 

 

 7 دیدگاه برای “رئیس جدید آبفای شهری بجستان معرفی شد.”

 1. رضا گفت:

  مهم ترین مشکل مردم بجستان آب شرب کارتی است. افتتاح این طرح باعث ایجاد نارضایتی مردم و ایجاد این سوال شده است که چرا فقط مردم بجستان باید از نعمت آب آشامیدنی لوله کشی بی بهره باشند. بنابراین از مسئولین مربوطه درخواست داریم این مشکل را حل کنند
  علاوه بر پرداخت هزینه آب لوله کشی، مردم بجستان باید هزینه آب تصفیه شده را هم بپردازند. تامین آب از ایستگاه برداشت آب برای قشر قابل توجهی از مردم که یا سن بالایی دارند یا وسیله نقلیه ندارند، مشکل ساز شده است. در صورتی که دولت می تواند با خرید چند چاه آب شیرین که فاصله زیادی هم از بجستان ندارد، این مشکل را حل کند.
  مسئولین کشوری و استانی لطفا چا ره ای بیندیشید

 2. مخلیدی گفت:

  کیفیت آب شبکه لوله کشی بسیار پایین است که این شوری علاوه بر ایجاد صدمه و آسیب بدنی به مردم، خراب شدن کولرها و سایر وسایل مرتبط با آب را هم در پی دارد.
  مسئولین مردم بجستان به خاطر مصرف آب دچار بیما ری های کلیوی هستند لطفا به این منطقه بسیار محروم توجه داشته باشید

 3. سعید گفت:

  معضل بدون راه حلی که اصلا از ابتدای طرح مدنظر قرار نگرفته است مشکل برداشت آب برای افراد سالمند و بیمار است.
  اگر همین دستگاههای آب شیرین کن خانگی که قبل از استفاده از سایز بزرگتر آن در تصفیه آب شهری به عنوان مضر سلامت شناخته می شد در اختیار خانوار های بجستانی به قیمت تعادلی قرار می گرفت و هزینه آن توسط قبوض آب در چند قسط گرفته می شد و یک شرکت نیز جهت خدمات پس از فروش دایر می شد مشکل آب آشامیدنی مردم بجستان به روش بهتری حل می شد.
  البته منطقه محروم بودن این مشکلات را هم دارد هر طرح پایلوت و آزمایشی اول برای شما اجرا می شود که اگر بی عیب بود برای دیگر مناطق اجرا شودحالا هم طرح اجرا شده و دیگر کاری نمی شود کرد لذا تقاضا داریم اداره محترم آبفای شهری و روستایی تلاش بیشتری کنند تا آب سالمتر و با کیفیت بهتر در اختیار مردم قرار گیرد

 4. صادق گفت:

  مگر مردم بجستان چه گناهی کردند که گالن به دست به جایگاه های برداشت اب مراجعه کنند و آب بردارند .همان آب های کارتی هم بیشتر وقت ها به درد نمی خورد و گل آلود است .
  مهندس اسماعیلیان ، ای کاش وقتی که به بجستان آمدید فقط یک لیوان از آب های کارتی را به جنابعالی میدادیم تا نوش جان کرده و ببینید که مردم مظلوم بجستان از چه نوع آبی مصرف می کنند.

 5. ایمان گفت:

  آقای مهندس کسروی به کجا منتقل شدند ؟؟؟
  لطفا یک گزارشی از رئیس جدید آب و فاضلاب گزارشی تهیه کنید .بیشتر با آقای دانشوری آشنا شویم ، خیلی مایلیم بدانیم که ایشان در چه رشته ای تحصیل کرده اند و مدرک تحصیلی شان در چه زمینه ای است و قبل از یونسی در کجا خدمت کرد ه اند .
  منتظر گزارشتان هستیم

 6. 5656 گفت:

  چرا اقای استاندار و مدیران کل سفری به شهرستان بجستان ندارند تا بیشتر با مشکلات مردم آشنا شوند؟
  بعضی از مدیران کل اصلا تا به حال به بجستان نیامده اند مانند:
  صبوریان مدیر کل ورزش و جوانان،مزروعی مدیر کل جهادو دیگر عزیزان
  لطفا پیام را به گوش استاندار و مدیران کلی که به شهرستان بجستان نیامده اند برسانید تا به این منطقه محروم هم یک سری بزنند.
  جناب صبوریان مدیر کل ورزش و جوانان ، جوانان بجستانی بسیار مشتاق دیدنتان هستند تا جنابعالی از نزدیک با مشکلاتشان آشنا شوید

 7. علی علی گفت:

  لطفا از آقای فرماندار بپرسید که آیا آماری از فارغ التحصیلان بیکار در شهرسان بجستان دارند؟؟چرا جوانان بجستانی با مدارک لیسانس و فوق لیسانس در نانوایی های تهران مشغول به کار هستند ؟
  چرا اکثر جوانان تحصیلکرده مجبورند به دلیل بیکاری راننده ماشین های سنگین شده اند و شب وروز در جاده ها هستند .چرا کسی به فکر اشتغال این جوانان نیست ؟
  به نظرتان جوانان تحصیلکرده بیکار چه کار کنند ؟؟؟
  چرا آمار طلاق در شهرستان افزایش پیدا کرده است ، مشکل اصلی این جوانان بیکاری است .
  لطفا به فکر اشتغال جوانان باشید.
  چه خوب است که جلسات پرسش و پاسخ در مساجد سطح شهر هم برگزار کردد تا همه بتوانند در جلسات شرکت کنند .
  در شهر کاخک گناباد هر هفته قبل از نماز جمعه نوبت یک مسئولی است که پاسخگوی مشکلات مردم باشند ، چرا این جلسات پرسش و پاسخ در بجستان برگزار نمی شود ؟
  از مسئولین شورای شهر هم میخواهیم که گزارشی از کارهایی که در این چهار سال انجام داده اند را منتشر کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *