واردات بی‌رویه و قاچاق کالا اکثر کارخانه‌های کشور را تعطیل کرد.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی عدم توجه به تولید داخلی و قاچاق کالا سبب تعطیلی اکثر کارخانه‌های کشور شده است لذا مقام معظم رهبری شعار سال را بر دو محور تولید و اشتغال نام‌گذاری کردند.

 

به گزارش ندای گناباد، حمید بنایی در اولین جلسه شورای اداری گناباد در سال ۱۳۹۶ که گفت: در شرایط کنونی عدم توجه به تولید داخلی و قاچاق کالا سبب تعطیلی اکثر کارخانه‌های کشور شده است لذا مقام معظم رهبری شعار سال را بر دو محور تولید و اشتغال نام‌گذاری کردند.

وی اظهار کرد: متأسفانه ما مسئولان در حوزه اقتصاد تنها حرف می‌زنیم و مشکلات این حوزه را دور می‌زنیم درصورتی‌که باید برای رفع مشکلات اقتصادی به‌صورت مرحله‌ای تلاش و کوشش کرد.

بنایی با اشاره به مشکلات کلان اقتصادی کشور تصریح کرد: توسعه گناباد با مشارکت و همدلی تمامی مردم و مسئولان محقق می‌شود چراکه با توسعه مشارکت محور می‌توان اقدامی برای شهرستان انجام داد.

وی به نقش بانک‌ها در تحقق شعار سال اشاره و افزود: علی‌رغم اینکه مشکلات خود بانک‌ها زیاد است اما مشکلاتی که بانک‌ها برای مردم ایجاد کرده‌اند؛ بیشتر است.

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی انتخابات اردیبهشت‌ماه را نمایش حضور حداکثری مردم و اقتدار ملی به جهان عنوان و تصریح کرد: نامزدهای شوراهای اسلامی شهری و روستای در ایام تبلیغات انتخابات خیلی قول به مردم ندهند چون نمی‌توانند به وعده‌های خودشان عمل کنند.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *