تیم فوتسال رسالت قهرمان جام رمضان بجستان شد.

این دوره از مسابقات فوتسال جام رمضان در دو رده، پیشکسوتان و آزاد با هدف گرامیداشت شهدای گمنام شهرستان و شهدای مدافع حرم در طول ماه مبارک رمضان در محل سالن ورزشی پوریای ولی بجستان برگزار شد.
پیشکسوتان حاضر در این دوره از مسابقات فوتسال جام رمضان در یک گروه ۵ تیمی به رقابت پرداختنند که نهایتا تیم فرهنگیان به عنوان قهرمانی رسید و تیم های  شاهین زعفرانکاران  و عقاب کامه موفق به کسب مقام های  دوم و  سوم شدند.
در رده آزاد مسابقات جام رمضان هم که با حضور تعداد ۱۱ تیم برگزار شد تیم‌ها در سه گروه به رقابت با یکدیگر پرداختند و و درنتیجه تیم های پیام گرانیت عابدیان، شهدای گمنام، رسالت معاینه فنی و موبایل ارتباط به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که درنتیجه در مرحله فینال دو تیم رسالت معاینه فنی و پیام گرانیت عابدیان با شکست حریفان خود به ایستگاه پایانی رسیدند. در دیدار فینال این مسابقات که با قضاوت سید مهدی مرجانزاده داور لیگ برتر کشور  و مرتضی بوری همراه بود، تیم رسالت توانست با نتیجه ۵  بر ۳  قهرمانی این دوره از مسابقات جام رمضان ۹۶ را از آن خود کند نماید. در مراسم پایانی این دوره از مسابقات و با حضور مسئولین  از تیم های برتر تجلیل به عمل آمد. 

 

 پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *