حضور با شکوه مردم بجستان در راهپیمایی روز قدس

 

حسین ابراهیمی فرماندار بجستان  در راهپیمایی با روز قدس

 با قدر دانی از حضور با شکوه مردم شهرستان در راهپیمایی روز قدس هدف از این تجمع را لبیک به ندای امامشان که در سال ۵۸ با عنوان حمایت از مردم مظلوم فلسطین  و مبارزه با استکبار و صهیونیست بود عنوان نمود و اظهار داشت: این تجمع هر سال با شکوهتر از سال قبل بوده وامروزه در اقصی نقاط جهان خصوصا خودامریکا نمود و ظهوربیشتری پیدا کرده است.

فرماندار بجستان گفت: این اعلام حمایت از مظلومین فلسطین و ندای مظلومیت مسلمانان جهان مسئله ای است که ایران از ان زخمها خورده و ۱۷ هزار زخم خورده و قربانی ترور داریم و فریاد بر می دهیم که ما از این ترقه بازیها نمی ترسیم و تا نابودی استکبار جهانی از پای  نخواهیم نشست.

وی به دشمنان هشدار داد که اختلاف سلیقه ها خللی در اقتدا  و همدلی ملت ایران ایجاد نکرده وبا وحدت و همدلی با حمایت از ولی فقیه تا نابودی دشمن مبارزه خواهیم نمود.

نماینده سیاسی دولت در شهرستان با قدر دانی از حضور حماسی مردم در پای صندوقهای رای این حضور را لبیک به ندای رهبر و بیعت با ارمانهای امام دانست وبا تبریک به منتخبین مردم در شوراها و قدر دانی از شوراهای قبلی گفت: مردم بدانند که ارکان دولت و رئیس جمهور همه تلاششان خدمت به مردم و استیفاد حقوق انان بوده و از هیچ کوششی فرو گزار نخواهند نمود.

حسین ابراهیمی با بیان خدمات خود در طول دوره ۹ ماهه خدمتش در بجستان این شهرستان را یکی از محرومترین شهرستانها دانست و اظهار داشت تلاش برای رفع محرومیت و رفع مشکلات را عبادت می دانم و از  هیچ کوششی در این راه دریغ نخواهم نمود .

ابراهیمی افزودکمبودهای زیادی در شهرستان داریم والبته تنگناهایی هم جلو پا داریم و با محدودیت منابع مواجه هستیم ولی با توجه به اعتبارات خوبی که در سال جاری جذب شده امیدواریم بتوانیم گوشه ای از نیازها را مرتفع و این نیز محقق نشده و نخواهد شد جز با همدلی و همراهی همه مسئولین خصوصا امام جمعه و نماینده شهرستان.

وی با اشاره به کارهای خوبی که در زمینه اب و راهها و استخر و فاضل اب فرهنگیان شده محقق شدن همه خواسته ها را دلیل عم توجه مسئولین ندانست بلکه کمبود منابع دانست که انهم با همدلی وهمراهی مردم و مسئولین محقق خواهد شد.

وی مسئله اشتغال را اولویت اول کاری با توجه به پیام رهبری در سال جاری دانست واظها  ر امیدواری نمود با همراهی مردم و همشهریان خارج نیز بتوانیم قدمهای خوبی برداریم که البته جوانان از فکر پشت میز نشینی بیرون امده و با همت دست به دست هم دا ده و دولتمردان را یاری نموده تا به یاری خداوند این مشکل را بتوانیم مرتفع نماییم

 

امام جمعه بجستان 

حجت الاسلام والمسلمین وحیدی امام جمعه بجستان با اشاره فواید ماه مبارک رمضان که مهمترین ان تقوا است گفت: ‌اگر کسانی این ماه را درک نکرده و از فواید ان بهره مند نشده اند در این چند روز اخر سعی کنند باز گشته و از فواید ارزشمند ان فیض ببرند.
.
حجت الا سلام حسین وحیدی با اشاره به زبونی دشمن وقدرت و عظمت ایران اسلامی گفت: در حملات موشکی اخیر اولین کسی که دچار سکته شده و نمی تواند حرفی بزند امریکا است .

وی گفت: باید برای خانواده شهدا ارزش قائل شویم و پاسدار خون شهدا باشیم زیرا موشکی که امروز پرتاب می شود ثمره فکر شهید حسن تهرانی مقدم است که ارزو داشت این موشک بر سر اسرائیل ببارد و نابود شود.

امام جمعه بجستان گفت به فرمایش رهبری درخت انقلاب پس از ۴۰ سال تنومند شده ودیگر کسی نمی تواند به ان خسارت بزند وامروز جهان اسلام است و مرکز ان خاور میانه است که جنوب و غرب و شرق ان مسلمانند و اگر کسی بر ان مسلط شود بر جهان اسلام مسلط شده.

وی با اشاره به قدرت و عظمت ایران از دقت موشکهای نقطه زن سپاه که ۷۰۰ کیلومتر انطرف تر با دقت به هدف می خورد را نتیجه تلاش جوانان این کشور و مملکت دانسته که البته تاکید رهبری هم جای تامل است که خونی به نا حق ریخته نشود

 پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *